Tvorba internetových stránek
s redakčním systémem

Tvorba stránek s redakčním systémem Veresy

Od února 2014 nabízíme při tvorbě stránek náš zcela jedinečný redakční systém Veresy, který umožňuje, oproti konkurenčním nabídkám, plně nezávislou editaci všech povinných polí, atributů a obsahu, který má přímý vliv na umístění ve vyhledávačích. Tento systém jsme vyvýjeli déle jak dva roky a jsou v něm zúročeny všechny naše bohaté zkušenosti s optimalizací stránek pro vyhledávače.

Webové stránky s redakčním systémem Veresy lze ve velmi krátké době - do cca. 72 hodin zprovoznit na jakékoliv doméně a hostingu, pokud umožňuje provoz stránek s redakčním systémem. PV případě, že využijete některou z hotových šablon, máte tak možnost ve velmi krátké době mít plně pod kontrolou své webové stránky a bez zbytečných překážek se můžete věnovat své obchodní činnosti a prezentaci firmy na Internetu.

Tvorba stránek od 5000Kč

Chcete-li výrazně ušetřit na pořizovací ceně za webové stránky a zároveň mít plnohodnotný a kvalitní web, je pro vás redakční systém Veresy ten pravý. Za zlomek běžných požizovacích nákladů oproti konkurenci nezískáváte kompromis, ale vysoce kvalitní web s redakčním systémem, který je na víc rozšířitelný o další moduly a doplňky.

Pro koho jsou tyto levné stránky vhodné?

Tyto stránky, jejich redakční systém a správu obsahu jsme navrhli především pro živnostníky a  malé firmy, jako například řemeslníky, malé regionální obchody, penziony, horské hotely, provozovatele služeb jako kadeřnictví, restaurace, školky, sportovní kluby, občanská sdružení a podobně. Pokud si nechcete hrát na velkého mezinárodního hráče, je pro vás Veresy zcela vhodné řešení. A pokud se časem vypracujete, webovky porostou společně s vámi.

Novinky

Akční ceny pokračují

20. 01. 2015

I v roce 2015 pokračujeme cestou akčních cen. Náš redakční systém Veresy chceme dostat k co nejvíce klientům. Buďte mezi nimi a získejte kvalitní web se slevou až 30%.

Máme nový web!

18. 01. 2015

V neděli 18. ledna léta páně 2015 jsme se rozhodli pro tzv. redesign! Co to pro vás znamená? Že se na nás krásně kouká.

Spuštěn nový web

02. 05. 2014

2.5.2014 spuštěn nový web, jehož prostřednictvím chceme nabízet tvorbu webových stránek na redakčním systému Veresy.

Tvorba internetových stránek

Tvorbě internetových stránek se věnujeme od roku 2004. Letité zkušenosti a kvalita služeb budou zárukami i vašich internetových úspěchů. Svěřte nám tvorbu, správu a zvyšování návštěvnosti webových stránek a jistě budete spokojeni. Máme za sebou desítky spokojených kleintů. Přidejte se k nim. Přidejte se k nám!

Redakční systém Veresy

Využijte redakční systém Veresy a používejte prostředí redakčního systému v českém jazyce, který umožňuje maximální nezávislost a je vhodný pro řemeslníky, restaurace, hotely, malé až střední firmy. S redakčním systémem Veresy získáte webové stránky s administrací, kterou budete spravovat rádi.

SEO Optimalizace a PPC kampaně

Pro maximální výkon, návštěvnost a profit z webových stránek nabízíme také aplikaci metody SEO optimalizace a efektivní správu PPC kampaní, včetně návrhu kampaní a strategie internetové reklamy v inzertních systémech Sklik, AdWords a Facebook. Ačkoliv nejsme PPC agentura, umíme to velmi dobře!

Kontakt

Trávníčkova 1773/23
15500 Praha 5 - Stodůlky

775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Sociální sítě

Facebook | LinkedIn | Twitter | Google+


Další nabídka

mapa webu | partneři | odkazy

Fotogalerie

Fotogalerie - Ukázky - Grafický návrh šablony webuFotogalerie - Doplňky - moduly - Jídelní lístek - Dobrá chataFotogalerie - Realizace - Kerastraight - realizace 2014Fotogalerie - Realizace - Dobrá chata - návrh 2014Fotogalerie - Doplňky - moduly - Katalog produktů - Famitech.czFotogalerie - Doplňky - moduly - Fotogalerie - Dobrá chata
Zlepšujeme veresy
Letní dětské tábory Svatební fotograf Praha