Tvorba internetových stránek
s redakčním systémem

Výhody a přednosti redakčního systému Veresy

Zajímají vás výhody a přednosti redakčního systému Veresy? Chcete vědět v čem je lepší, něž většina redakčních systémů? Chcete dát Veresy příležitost? Zde je přehled výhod a předností.

Žádné kompromisy nebo hledání kde ...

Používáte nyní redakční systém? Už máte dost toho? Hledáte jak změnit titulek stránky nebo musíte řešit kompromis mezi názvem stránky v menu a hlavním nadpisem? U redakčního systému Veresy nemusíte hledat. Vše najdete na logických místech. Nebaví vás kompromisy? U Veresy nemusíte. Veresy nabízí maximální nezávislost v popisu důležitých polí.  Nebaví vás přemýšlet co je z pohledu SEO a požadavků vyhledávačů na přední pozice? U nás máte jasno hned. Vložená nápověda a analytické nástroje pro maximální výkon. Vše zvládnete hravě sami.

Máte obavy že to nezvládnete?

Nikdy jste stránky nebudovali? Máte obavy, že to nezvládnete? Redakční systém Veresy je tak jednoduchý, že to zvládne i má dcera ... za rok, až bude umět psát :)

 

Novinky

Akční ceny pokračují

20. 01. 2015

I v roce 2015 pokračujeme cestou akčních cen. Náš redakční systém Veresy chceme dostat k co nejvíce klientům. Buďte mezi nimi a získejte kvalitní web se slevou až 30%.

Máme nový web!

18. 01. 2015

V neděli 18. ledna léta páně 2015 jsme se rozhodli pro tzv. redesign! Co to pro vás znamená? Že se na nás krásně kouká.

Spuštěn nový web

02. 05. 2014

2.5.2014 spuštěn nový web, jehož prostřednictvím chceme nabízet tvorbu webových stránek na redakčním systému Veresy.

Tvorba internetových stránek

Tvorbě internetových stránek se věnujeme od roku 2004. Letité zkušenosti a kvalita služeb budou zárukami i vašich internetových úspěchů. Svěřte nám tvorbu, správu a zvyšování návštěvnosti webových stránek a jistě budete spokojeni. Máme za sebou desítky spokojených kleintů. Přidejte se k nim. Přidejte se k nám!

Redakční systém Veresy

Využijte redakční systém Veresy a používejte prostředí redakčního systému v českém jazyce, který umožňuje maximální nezávislost a je vhodný pro řemeslníky, restaurace, hotely, malé až střední firmy. S redakčním systémem Veresy získáte webové stránky s administrací, kterou budete spravovat rádi.

SEO Optimalizace a PPC kampaně

Pro maximální výkon, návštěvnost a profit z webových stránek nabízíme také aplikaci metody SEO optimalizace a efektivní správu PPC kampaní, včetně návrhu kampaní a strategie internetové reklamy v inzertních systémech Sklik, AdWords a Facebook. Ačkoliv nejsme PPC agentura, umíme to velmi dobře!

Kontakt

Trávníčkova 1773/23
15500 Praha 5 - Stodůlky

775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Sociální sítě

Facebook | LinkedIn | Twitter | Google+


Další nabídka

mapa webu | partneři | odkazy

Fotogalerie

Fotogalerie - Doplňky - moduly - Katalog produktů - label.mFotogalerie - Doplňky - moduly - Fotogalerie - Dobrá chataFotogalerie - Ukázky - Grafický návrh šablony webuFotogalerie - Doplňky - moduly - Katalog produktů - Famitech.czFotogalerie - Realizace - Kerastraight - realizace 2014Fotogalerie - Realizace - Dobráchata.cz - realizace 2014
Zlepšujeme veresy
Letní dětské tábory Svatební fotograf Praha